TR EN DE

Kalite Yönetim Sistemi Politikası

Elginkan Topluluğu ve Honeywell firmasının ortak iştiraki olan ve yıllardır doğalgaz sektörü içerisinde faaliyet gösteren, sektörün gelişimine katkıda bulunan öncü kuruluşlarından biri olan Elsel Gaz Armatürleri San. ve Tic. A.Ş. olarak;

Ürün ve hizmetlerimizi sunmak için gerekli olan tüm faaliyetlerimizi yasal şartlar, mevzuatlar ile birlikte gerekli tüm ulusal, uluslararası standartlara, Elginkan Topluluğu ve Honeywell’in ilgili kurallarına ve diğer tüm ilgili şartlara uyarak gerçekleştirmeyi taahhüt ediyor, müşteri ve sektör beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle pazardaki lider konumumuzu sürdürmeyi, uluslararası alanda rekabet edebilir bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için ürün ve hizmetlerin uygunluğunu etkileyebilecek risk ve fırsatlarımızı etkin bir şekilde yöneterek ve kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, müşteri memnuniyetini artırmayı, kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz. Sürdürülebilir kaliteyi gerçekleştirmek için, sistemin uygunluğunu sürekli gözden geçirmeyi, müşteri odaklı çalışmayı, kaynakları optimum kullanmayı, yerli kaynak kullanımını arttırmayı, gelişen teknolojileri takip ederek verimliliğimizi arttırmayı, teknolojik imkanlarımız, ürün çeşitliliğimiz, tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve almış olduğu eğitimlerle uzmanlığı sağlanmış, yetkin, değişime ve yeniliğe açık personelimizle ve paydaşlarımızın katkısıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmaları, sosyal sorumluluk anlayışı içinde, gerçekleştirmeyi temel prensip olarak kabul ediyoruz.

Sistemimizin önemli birer parçası olan tüm paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamayı, çalışanların farkındalıklarını arttırarak etkin bir iletişim ortamı içinde onların aktif katılımı, işbirliği ve koordinasyonu ile sürekliliği esas alarak güvenilir, doğru hizmet ve ürünler sunmayı, tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımız tarafından kalite yönetim sisteminin anlaşılmasını sağlamayı ilke ediniyoruz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 

 

 

 

                                                                                                                                       

                                                                                                                                         Şirket Müdürü