TR EN DE

Kalite Yönetim Sistemi Politikası

Yıllardır doğalgaz sektörü içerisinde faaliyet gösteren, sektörün gelişimine katkıda bulunan öncü kuruluşlarından biri olan Elsel Gaz Armatürleri San. ve Tic. A.Ş. olarak;

Doğalgaz sayaçları, regülatörleri ve modüllerinin üretim, satış ve servisi ile ilgili faaliyetlerimizi yasal şartlar ve mevzuatlar ile birlikte gerekli tüm ulusal ve uluslararası standartlara ve diğer tüm ilgili şartlara uyarak gerçekleştirmeyi ve müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle pazardaki lider konumumuzu sürdürmeyi ve uluslararası alanda rekabet edebilir bir firma olmayı amaçlıyoruz.

Bu amaçla; kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak, kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak sürdürülebilir kaliteyi gerçekleştirmek için, sistemin uygunluğunu sürekli gözden geçirmeyi, müşteri odaklı çalışmayı, kaynakları optimum kullanmayı, yerli kaynakları arttırmayı, gelişen teknolojileri takip ederek verimliliğimizi arttırmayı, teknolojik imkanlarımız, ürün çeşitliliğimiz, tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve almış olduğu eğitimlerle uzmanlığı sağlanmış, yetkin, değişime ve yeniliğe açık personelimizle ve paydaşlarımızın katkısıyla müşteri memnuniyetini arttırmayı hedefliyoruz. Tüm bu çalışmaları sosyal sorumluluk anlayışı içinde gerçekleştirmeyi temel prensip olarak kabul ediyoruz.

Sistemimizin önemli birer parçası olan tüm paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamayı ve onların katılımı, işbirliği ve koordinasyonu ile sürekliliği esas alarak güvenilir, doğru ürünler sunmayı, tüm paydaşlarımız ve çalışanlarımız tarafından kalite yönetim sisteminin anlaşılmasını sağlamayı ilke ediniyoruz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

 

                                                                                                                                         Şafak Duran

                                                                                                                                         Şirket Müdürü